Reviews: Anonymous

Location: Poland, Gender: Male, Age: 51

Ante Class-Rooms

Zagreb, Croatia
89%

Mimo, że pokoje były usytuowane w różnych miejscach miasta to nocleg był dobry. Pokoje były oddalone od siebie o ok. 10 min drogi piechotą. Pokoje miały swój klimat. Właściciel był bardzo otwarty i bardzo uprzejmy. Polecam.

Moscenicka Apartmani

Moscenicka draga, Croatia
86%

Ogólnie wszystko było dobrze. Może mały problem był w komunikacji między dwoma osobami które zajmują się prowadzeniem pensjonatu. Rezerwowałem kwaterę 5 miesięcy przed przyjazdem. Po przybyciu do kwatery okazało się, że jest problem z noclegiem bo lokum nasze przydzielone zostało komuś innemu. Po jednej nocy wróciło wszystko do normy ale niesmak pozostał. Po to się rezerwuje pół roku wcześniej by mieć pewne zakwaterowanie. Poza tym wszystko było OK>

Rooms Laura

Split, Croatia
100%

All was OK. Thanks for good time!!! Polecam w 100% to miejsce. Lokalizacja rewelacyjna centrum miasta, blisko głównego deptaku ale bez zgiełku przechodniów. Gospodyni rewaluacyjna, bardzo miła! Ujęła nas jej gościnność. Parzy wspaniała kawę. Było to najlepsze miejsce w naszej całej podróży po Bałkanach.

Rooms Laura

Split, Croatia
100%

Piękne miejsce, wspaniała lokalizacja. Wygodne apartamenty, czyste i schludne. To był najpiękniejszy pobyt w naszych wakacjach na Bałkanach. Gospodyni zasługuje na światową pochwałę. Jest bardzo miła i uprzejma. A co więcej parzy wspaniała kawę i raczy nią gości. Thanks for all!

Youth Hostel Spasic Masera

Kotor, Montenegro
51%

Hostel porażka! Byłem w nim 4 doby. Gdyby nie walory miasta porzuciłbym ten Hostel Można w nim nocować jak nie masz już gdzie. Lepiej na plaży. Nie ma ciszy nocnej. Imprezy nie dają tobie spać. Nie rezerwujcie najtańszej wersji pokoju - syf, kiła i mogiła. To mój błąd,,że wybrałem tanią wersję. Być może w droższej wersji pokoje są inne ale w taniej do niczego. Łazienka była tragiczne. Odpływ z brodzika był skierowany na podłogę łazienki. Ciepła woda reglamentowana. Zimne

Prenociste Sebilj

Sarajevo, Bosnia And Herzegovina
91%

Hostel usytuowany w genialnym miejscu. Blisko główna droga przez miasto. Blisko głównego bazaru miasta, gdzie jest centrum życia Sarajewa. Żałuję, że byłem tam tylko jedna noc, nie miałem możliwości zwiedzenia całego miasta. Hostel czysty. Były problemy z wodą w ubikacji ale tłumaczono mi to tym, że są prowadzone w mieście prace remontowe przy instalacjach wodnych. Czy to prawda? Nie miałem możliwości tego zweryfikować. Rano woda już była.

City Smile Hostel

Banja Luka, Bosnia And Herzegovina
71%

Hostel jak na jedną noc był OK. Ale spędzić tam dłuższy czas jest wyzwaniem. Pokój na poddaszu bez klimy - nie da się wytrzymać w czasie upałów.

Mathias Hostel Budapest

Budapest, Hungary
71%

Generalnie było OK. Usytuowanie Hostelu dobre na Wzgórzu Gailerta, tuż pod Cytadelą.