Hostelworld.com
HostelBookers Logo

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Reviews: Anonymous

Location Poland, Gender Male, Age 53

Ante Class-Rooms, Zagreb, Croatia
8.9
21st Aug 2012

Mimo, że pokoje były usytuowane w różnych miejscach miasta to nocleg był dobry. Pokoje były oddalone od siebie o ok. 10 min drogi piechotą. Pokoje miały swój klimat. Właściciel był bardzo otwarty i bardzo uprzejmy. Polecam.

Moscenicka Apartmani, Moscenicka draga, Croatia
8.6
18th Aug 2012

Ogólnie wszystko było dobrze. Może mały problem był w komunikacji między dwoma osobami które zajmują się prowadzeniem pensjonatu. Rezerwowałem kwaterę 5 miesięcy przed przyjazdem. Po przybyciu do kwatery okazało się, że jest problem z noclegiem bo lokum nasze przydzielone zostało komuś innemu. Po jednej nocy wróciło wszystko do normy ale niesmak pozostał. Po to się rezerwuje pół roku wcześniej by mieć pewne zakwaterowanie. Poza tym wszystko było OK>

Rooms Laura, Split, Croatia
10.0
14th Aug 2012

All was OK. Thanks for good time!!! Polecam w 100% to miejsce. Lokalizacja rewelacyjna centrum miasta, blisko głównego deptaku ale bez zgiełku przechodniów. Gospodyni rewaluacyjna, bardzo miła! Ujęła nas jej gościnność. Parzy wspaniała kawę. Było to najlepsze miejsce w naszej całej podróży po Bałkanach.

• 10.0Value For Money
    • 10.0Facilities
    • 10.0Cleanliness
Rooms Laura, Split, Croatia
10.0
12th Aug 2012

Piękne miejsce, wspaniała lokalizacja. Wygodne apartamenty, czyste i schludne. To był najpiękniejszy pobyt w naszych wakacjach na Bałkanach. Gospodyni zasługuje na światową pochwałę. Jest bardzo miła i uprzejma. A co więcej parzy wspaniała kawę i raczy nią gości. Thanks for all!

• 10.0Value For Money
    • 10.0Facilities
    • 10.0Cleanliness
Youth Hostel Spasic Masera, Kotor, Montenegro
5.1
10th Aug 2012

Hostel porażka! Byłem w nim 4 doby. Gdyby nie walory miasta porzuciłbym ten Hostel Można w nim nocować jak nie masz już gdzie. Lepiej na plaży. Nie ma ciszy nocnej. Imprezy nie dają tobie spać. Nie rezerwujcie najtańszej wersji pokoju - syf, kiła i mogiła. To mój błąd,,że wybrałem tanią wersję. Być może w droższej wersji pokoje są inne ale w taniej do niczego. Łazienka była tragiczne. Odpływ z brodzika był skierowany na podłogę łazienki. Ciepła woda reglamentowana. Zimne

• 4.0Value For Money
    • 2.0Cleanliness
Prenociste Sebilj, Sarajevo, Bosnia And Herzegovina
9.1
7th Aug 2012

Hostel usytuowany w genialnym miejscu. Blisko główna droga przez miasto. Blisko głównego bazaru miasta, gdzie jest centrum życia Sarajewa. Żałuję, że byłem tam tylko jedna noc, nie miałem możliwości zwiedzenia całego miasta. Hostel czysty. Były problemy z wodą w ubikacji ale tłumaczono mi to tym, że są prowadzone w mieście prace remontowe przy instalacjach wodnych. Czy to prawda? Nie miałem możliwości tego zweryfikować. Rano woda już była.

City Smile Hostel, Banja Luka, Bosnia And Herzegovina
7.1
6th Aug 2012

Hostel jak na jedną noc był OK. Ale spędzić tam dłuższy czas jest wyzwaniem. Pokój na poddaszu bez klimy - nie da się wytrzymać w czasie upałów.

• 6.0Value For Money
    • 6.0Facilities
    • 8.0Atmosphere
    • 6.0Cleanliness
Mathias Hostel Budapest, Budapest, Hungary
7.1
4th Aug 2012

Generalnie było OK. Usytuowanie Hostelu dobre na Wzgórzu Gailerta, tuż pod Cytadelą.

• 6.0Value For Money
    • 6.0Facilities
    • 8.0Atmosphere
    • 6.0Cleanliness

Hostelworld Mobile Apps

Book on the go with the new Hostelworld mobile apps.

Search and book more than 33,000 properties in over 170 countries, from anywhere.

Newsletter Sign Up

Submitting your info

Thank you for signing up to our newsletter!

Sign up for our newsletter to get the best hostel deals and news sent straight to your inbox. You can unsubscribe at any time.