9 wymyślonych słów, które idealnie opisują nasze odczucia z podróży

Language Specific Image

Podróże dają nam tak wiele uczuć… Więc my (ekipa Hostelworld Social & Content) podjęliśmy próbę podsumowania tych uczuć za pomocą zupełnie nowych, wymyślonych słów! Do ilu z poniższych definicji możesz się odnieść?

1. Trypofobia

To okropne uczucie braku nowych przygód, których nie można się doczekać, eurgh, to samo miejsce w dającej się przewidzieć przyszłości. YAWN!

To (dla nas) prawdziwy strach. Czy ty też masz tripofobię? Wylecz się i zarezerwuj coś teraz, zanim będzie za późno! Zamień listę rzeczy do zrobienia na listę “Zarezerwowane!”

Potrzebujesz inspiracji? Oto 18 niesamowitych tanich miejsc do podróżowania, które pozwolą Ci zejść z utartych szlaków

Tripophobia

2. Holgry

Nastrój na wakacjach = 😄 vs. Nastrój poza wakacjami = 😑 Po raz kolejny jest tylko jedno lekarstwo, aby powstrzymać “Holgera”… Dokonaj rezerwacji, a w mgnieniu oka znów będziesz się uśmiechać!

Gdziekolwiek. Co powiesz na Europę? Oto 10 najtańszych europejskich miast do odwiedzenia .

Holgry

3. Triponometria

Zapomnij o trygonometrii, w szkole powinni uczyć trygonometrii. To o wiele bardziej przydatne! Potrzebujemy przygód (z powodu naszego “holgera” i “trypofobii”), ale nasze konto bankowe ma inne pomysły.

Ale nie martw się, jesteśmy tutaj, aby pomóc. Zapoznaj się z naszymi wskazówkami, jak znaleźć tanie loty i jak zaoszczędzić pieniądze na podróże, a następnie wykonaj trochę triponometrii i ruszaj w drogę!

Triponometry

4. Ciekawy plaży

Mówi się, że życie to plaża! Szczerze mówiąc, tak naprawdę nie wiemy, co to znaczy! Ale wiemy, że chcemy odkrywać, spacerować i spać na jak największej liczbie różnych plaż.

Czy ty też jesteś plażowiczem? Pokochasz najlepsze hostele plażowe na całym świecie ( już od 2,50 € za noc!) Sprawdź się i zobacz, ile z najlepszych plaż w Europie już odkryłeś.

Beach-curious

5. Travsessed

Tak, przyznajemy, że jesteśmy opętani podróżami. Podróże to nasze 3 ulubione rzeczy (listę zamykają pizza i psy!)

Jesteśmy pasjonatami pomagania TOBIE #Meettheworld, uwielbiamy pisać o najlepszych hostelach, tworzyć autentyczne przewodniki dla backpackerów i dzielić się najlepszymi rzeczami do zrobienia w różnych krajach na całym świecie, a wszystko to po to, abyśmy mogli sprawić, że Twoje podróże z plecakiem będą większe, lepsze i tańsze! 😉

Travsessed

6. Cheapflightophile

🎜 Lubię tanie podróże i nie mogę kłamać 🎜 🎶 Nie widzę nic złego w małym okazyjnym locie! przepraszam! Tak bardzo kochamy tanie loty, że daliśmy się ponieść wymyślaniu dziwnych remiksów!

W każdym razie, tani lotnicy, mamy dla was wyjątkową gratkę. Zapoznaj się z tymi soczystymi wskazówkami i dowiedz się, jak znaleźć tanie loty! Phwoar!

Cheapflightophile

7. Travitude

Czy twój poziom bezczelności osiągnął ostatnio nowe wyżyny? Czy jęczysz i wzdychasz o wiele więcej niż zwykle? Hmm, wygląda na to, że masz poważną chorobę lokomocyjną. Powinieneś się leczyć.

Może jedno z najpopularniejszych miejsc do podróżowania solo przypadnie ci do gustu?

Travitude

8. Niewiarygodne słońce

Bob Marley kiedyś powiedział/zaśpiewał. “Słońce świeci, pogoda jest słodka. Sprawia, że chcesz poruszać swoimi tańczącymi stopami” I miał rację. Wspaniałe słońce sprawia, że czujesz się szczęśliwszy (i cieplejszy, oczywiście!)

To niesamowite uczucie zasługuje na słowo, więc je wymyśliliśmy! Jeśli chcesz, aby to słoneczne uczucie powróciło do Twojego życia, sprawdź najlepsze zimowe destynacje słoneczne, które nie nadszarpną Twojego budżetu

Sun-believable

9. Tripetite

Nowe kraje = nowe potrawy! A my chcemy spróbować wszystkiego! Podczas odkrywania nowych miejsc równie dobrze możesz doświadczyć wszystkiego, co możesz, objąć kulturę i dać swoim kubkom smakowym nową ucztę.

Być może zakochasz się w jednej z tych ulicznych potraw z całegoświata.

Tripetite

Porównaj hostele tutaj

Czy możesz odnieść się do naszych wymyślonych słów! Czy opisują one Twoje odczucia z podróży?

Jeśli chcesz, podziel się poniżej własnymi wymyślonymi definicjami podróży!

Get the App. QRGet the App.
Get the App. QR  Get the App.
Scroll to Top