Europejskie festiwale, które MUSZĄ znaleźć się w letnim kalendarzu

Najlepsze europejskie festiwale muzyczne

Europejskie festiwale muzyczne

Miejsce

Daty

We Love Green Paryż 1 czerwca – 2 czerwca 2019
Electric Elephant Chorwacja 6 lipca – 9 lipca 2019
Hideout Festival Chorwacja 1 lipca – 5 lipca 2019
Pete the Monkey Haute Normandie 12 lipca – 14 lipca 2019
Cabourg Mon Amour Cabourg 28 lipca – 30 lipca 2019 r
Zgubione i znalezione Malta 2 maja – 5 maja 2019 r

1. We Love GreenParyż: 1 – 2 czerwca 2019 r

Wyselekcjonowany z chęci stworzenia społecznie świadomego, zrównoważonego spotkania, festiwal We Love Green oferuje oszałamiający skład w Paryżu w dniach 1-2 czerwca. Jeden z najbardziej lubianych weekendów w Europie przyniesie ogromne headlinery Tame Impala, na szczycie rachunku, który obejmuje FKA Twigs, Future, Christine and the Queens i wiele innych, które zostaną ogłoszone ze świata tańca, indie, RnB i nie tylko. Możesz zapomnieć o błotnistych kłopotach tego lata, We Love Green to festiwal dla Ciebie.
Porównaj hostele w Paryżu tutaj

2. Electric ElephantChorwacja: 6-9 lipca 2019 r

Położony w idyllicznej chorwackiej wiosce rybackiej, Electric Elephant to raj dla miłośników muzyki tanecznej. Wiodące ekipy imprezowe i wytwórnie z całego świata wejdą na pokład Argonaught, odbywając codzienne rejsy po lśniącym Adriatyku, a następnie sprowadzą imprezę na ląd na całonocne sesje w klubie Barbarella na świeżym powietrzu. Z ulubieńcami festiwalu Kerri Chandler, Bicep, Andrew Weatherallem, Gregiem Wilsonem i wieloma innymi w zeszłorocznym składzie, nie przegap idealnej ścieżki dźwiękowej do słonecznych dni i balsamicznych nocy.
Porównaj hostele w Chorwacji tutaj

3. Hideout FestivalChorwacja: 1-5 lipca 2019 r

Hideout powraca ponownie i w tym roku wita najlepszych ze świata muzyki tanecznej. Festiwal odbywa się nad Morzem Adriatyckim w pięknej plaży Zrce i zdecydowanie nie można go przegapić. Cała lokalizacja jest wypełniona prywatnymi plażami, barami koktajlowymi, imprezami na łodzi i całonocnymi rave’ami. Poważnie, na co czekasz?!

4. Pete the MonkeyHaute-Normandie: 12-14 lipca 2019 r

Obiecujący trzy dni koncertów, setów DJ-skich i aktywności rzut kamieniem od morza, butikowy festiwal Pete the Monkey powraca z hukiem w szóstym roku. Przynosząc tętniące życiem instalacje, wciągające teatry i wschodzące zespoły z Wielkiej Brytanii i nie tylko do małego miasteczka w górnej Normandii, jest to festiwal jak żaden inny. Jeśli to wystarczy, Pete the Monkey przekazuje wszystkie zyski na rozbudowę schroniska dla dzikich zwierząt w Boliwii, więc Twój niezapomniany weekend uratuje także małpy.
Porównaj hostele we Francji tutaj

5. Cabourg Mon AmourCabourg: 28 – 30 lipca 2019 r

Cabourg Mon Amour gości najlepszych artystów ze świata elektroniki i indie. Zbiegając się w oszałamiającej scenerii Normandii, Jagwar Ma przyniesie swoje rytmy na parkiet Plage de Cabourg wraz z eksperymentatorem Ninja Tune, Davidem Augustem. Wraz z mistrzem house’u Leonem Vynehallem, skąpanym w słońcu kwartetem indie Hinds i holenderskim donem Tomem Trago, zapowiada się niezła impreza. Do zobaczenia na plaży, bez kaloszy.
Porównaj hostele we Francji tutaj

6. Lost and FoundMalta: 2-5 maja 2019 r

Festiwal Lost and Found to marzenie dla festiwalowiczów, którzy uwielbiają rzucać kształtem lub dwoma. Łącząc ogromny line-up z 3 pełnymi dniami maltańskiego słońca, imprezami na łodzi, imprezami przy basenie od 2 do 5 maja, jest to oferta, której nie można się oprzeć. Od supergwiazdy DJ Annie Mac, rachunek zawiera ogromne nazwiska z różnych gatunków.
Porównaj hostele na Malcie tutaj

Wpis gościnny autorstwa DICE.

Get the App. QRGet the App.
Get the App. QR  Get the App.
Scroll to Top