Gdzie spędzić Sylwestra w Londynie?

Language Specific Image

Londyn to epickie miejsce na spędzenie Sylwestra…. I Nowy Rok 😉 Tak, z pewnością Londyn może być drogim miastem, ale jeśli masz trochę lokalnej wiedzy, jest to całkowicie możliwe, aby mieć niedrogiego Sylwestra! Jesteśmy tutaj, aby w tym pomóc..

Fajerwerki

1_4DFj0Mu

Główne wydarzenie! (Nad Tamizą – Southbank) Nie można nie wspomnieć o ogromnym pokazie sztucznych ogni, który odbywa się nad Tamizą przy London Eye. Oficjalnie znany jako pokaz fajerwerków burmistrza Londynu, w tym roku współpracuje z Unicef. Bilet kosztuje 10 euro, ale jest to jeden z największych i najlepszych pokazów fajerwerków na świecie!

Bilety

Najbliższe przystanki metra: Westminster, Embankment, Waterloo, Charing Cross

Dla romantycznych/skąpych! (Primrose Hill) Udaj się do Primrose Hill, aby podziwiać fantastyczne widoki na Londyn i oglądać wszystkie pokazy fajerwerków za darmo. Stało się to ulubionym miejscem sylwestrowym, więc nie będziesz sam na tym 78-metrowym wzgórzu! Ciesz się towarzyską atmosferą i zabierz ze sobą świąteczne drinki.

Najbliższe przystanki metra: Regents Park, Chalk Farm, Swiss Cottage

Kluby!

2_hBBBt4X

Londyn ma wiele klubów i barów organizujących sylwestrowe noce, wybraliśmy kilka naszych ulubionych miejsc, ale sprawdź niesamowitą aplikację Y-Plan, aby uzyskać o wiele więcej pomysłów!

Tropical New Year Party (Village Underground)

To miejsce jest naprawdę fajne, kiedyś był to opuszczony wiktoriański magazyn – teraz jeden z najgorętszych klubów w Londynie. Do Soundcrash dołączy kilku nowych i ekscytujących DJ-ów, w tym Giles Peterson!

Koszt: £29.70 – £38.50. Bilety

Najbliższy transport: Shoreditch High Street

Club NME NYE Ball (KOKO)

3_YaTUGFq

W przeszłości ten super-klub był teatrem i zawsze ma jedną z najbardziej rozentuzjazmowanych publiczności w Londynie. Głównymi zespołami są The Bohicas, a na deckach DJ Ed Wilder.

Koszt: 25,31 funtów. Bilety

Najbliższy transport: Mornington Crescent

XOYO (Z Bondax Chris Lorenzo Darius)

Elektroniczna dwójka Bondax zagra mieszankę house, post-dubset, R&B i garage. Ten dwupiętrowy klub ma wnętrze ze sztuką uliczną… jeśli nie jesteś zbyt zajęty tańczeniem w sylwestrowe zapomnienie, aby to zauważyć! Uważany za jeden z najlepszych i najbardziej przyjaznych klubów w Londynie. Oferuje raverom atmosferę magazynu z intymną atmosferą (można się spocić!) lokalnego pubu. Dwa pokoje – oba z potężnymi systemami dźwiękowymi, niesamowitymi laserami i niesławnym neonem “I feel Love”, który bez wątpienia będziesz Instagram w pewnym momencie nocy.

Koszt: £35 – £45.60. Bilety

Najbliższy transport: Shoreditch Highstreet (naziemna) lub stacja metra Old Street

Sylwestrowa zabawa jest fajna, ale naszym zdaniem noworoczny clubbing jest jeszcze lepszy… jest po prostu nieco bardziej niegrzeczny, prawda? Nasz ulubiony wybór na Nowy Rok to..

Secretsundaze (Shapes)

4_679duCL

Uwielbiamy to, ponieważ otrzymujesz całkowitą mieszankę klubowiczów na bagażach z poprzedniej nocy i świeżych twarzy, błyszczących oczu ludzi, którzy rozpoczynają świętowanie! Tegoroczna impreza odbywa się w modnym Shapes w Hackney i ma klimat magazynu. Leon Vynehall i Joey Anderson będą olśniewać klubowiczów w ciągu dnia wyborem house i techno.

Koszt: £9.50 – £14.50. Bilety

Najbliższy transport: Hackney Wick (overground)

W chwili pisania tego postu dostępne są łóżka hostelowe na Sylwestra w Londynie…. Sprawdź i zarezerwuj tutaj. Może się okazać, że wybrany przez Ciebie hostel organizuje własną imprezę – słyszeliśmy plotki, że Clink78 organizuje dużą imprezę, a Astor Hostels zawsze ma mnóstwo imprez (plus są w niesamowitych lokalizacjach rozsianych po całym Londynie). St Christopher’s w Camden znajduje się rzut kamieniem od Koko, a The Dictionary Hostel w Shoreditch jest idealny zarówno dla XOYO, jak i Village Underground.

Aby ułatwić sobie poruszanie się po mieście, zapoznaj się z naszym wpisem na blogu poświęconym naszym ulubionym londyńskim aplikacjom.

Podziękowania dla Dominica Alvesa, Montecruz Foto, Victora Camilo, Paula Hudsona i Giggling Gigi za ich niesamowite zdjęcia na Flickr.

Get the App. QRGet the App.
Get the App. QR  Get the App.
Scroll to Top