Hostel tygodnia: MEININGER London, Hyde Park

Language Specific Image

1_6KpswwK

Ten hostel jest naprawdę godny polecenia dzięki wspaniałej ocenie 8,2 z ponad 2000 recenzji i królewskiej pieczęci zatwierdzenia od samej KRÓLOWEJ! Hostel znajduje się w Baden-Powell House, nazwanym na cześć założyciela ruchu skautowego, a nasza królowa Elżbieta II jest w rzeczywistości patronką brytyjskich skautów, stąd wspaniały posąg na zewnątrz!

2_LrNjSYx

Odpowiednio, znajduje się on w dość eleganckiej dzielnicy South Kensington, naprzeciwko Muzeum Historii Naturalnej i w odległości spaceru od centrum Londynu – aha i czy wspomnieliśmy, że Pałac Buckingham znajduje się w pobliżu?! Nic dziwnego, że nasi goście przyznali mu ocenę lokalizacji 9,1, ponieważ jest to idealna baza wypadowa na londyńskie przygody i nocne shenanigany, jednak jeśli potrzebujesz trochę zen, błogi Hyde Park jest u twoich stóp.

3_KRySNRs

Przestrzeń jest rzadkością w Londynie, ale Meininger ma ją w nadmiarze z przestronnym holem (trzymaj się, często serwują darmowe drinki i smakołyki – brownie anyone?!), tarasem, pokojem gier, salą bistro i barem. Wisienką na torcie Victoria Sponge muszą być nieskazitelnie czyste pokoje, nowoczesny wystrój i przemiły personel. Opinie naszych klientów..

“Absolutnie mi się podobało. Pokoje są bardzo czyste. Obsługa jest świetna. Lokalizacja nie mogłaby być lepsza. Podobał mi się też duży wybór jedzenia na śniadanie :)”

“Spędziliśmy tam wspaniały czas. Personel był bardzo przyjazny i pomagał we wszystkim. Było czysto i bezpiecznie. Zatrzymaliśmy się w 12-osobowym pokoju wieloosobowym z łazienką i byliśmy zaskoczeni, że w naszym pokoju były dwie bardzo dobrze wyposażone łazienki. Lokalizacja jest również świetna! Już poleciliśmy go kilku znajomym, ponieważ był to naprawdę jeden z najlepszych hosteli, w jakich do tej pory się zatrzymaliśmy.”

“Uroczy hostel w pięknej lokalizacji. Dwie stacje metra za rogiem, całodobowa obsługa, bilard i piłkarzyki w recepcji, darmowe Wi-Fi, łazienki zawsze czyste, a śniadanie było naprawdę dobre. Moim zdaniem najlepsze zakwaterowanie w Londynie, jeśli jesteś młody lub chcesz zostać kilka dni.”

Śledź ich na Instagramie i Twitterze

Zarezerwuj teraz!

4_yVrQHPQ

Get the App. QRGet the App.
Get the App. QR  Get the App.
Scroll to Top