Hostel tygodnia: Reggae Mansion, Malezja

Kuala Lumpur to niezwykłe zestawienie olśniewających drapaczy chmur, kolonialnej architektury i liściastych drzew Banyan i chcemy tam pojechać TERAZ. KL to miasto, które najlepiej zwiedzać pieszo, więc lokalizacja hostelu jest kluczowa. W tętniącej życiem dzielnicy Chinatown znajduje się Reggae Mansion, kolonialna trzypiętrowa – zgadłeś – rezydencja! I P.S nie przejmuj się, jeśli zobaczysz dziwną małpę biegającą po ulicach w zielonej stolicy Azji!

Będąc hybrydą hotelu i hostelu, Reggae Mansion zapewnia towarzyską atmosferę z dodatkowymi luksusowymi udogodnieniami, których pragną podróżujący po Azji Południowo-Wschodniej – klimatyzacją, bezpłatnym szamponem/żelem pod prysznic, pościelą, kocem i ręcznikiem. Będziesz czuć się świeżo 🙂

Reggae Mansion znajduje się w samym sercu błyszczącej metropolii i tak się składa, że ma elegancki bar na dachu z widokiem na Twin Towers i KL Tower. Ci faceci wiedzą, jak zorganizować jedną piekielną imprezę, a kubańskie mojito na tle najwyższych wież na świecie nie jest takie złe jak na hostel z łóżkami od £9/€10/$12 za noc!

Ponieważ KL słynie z jedzenia, Reggae zapewnia bezpłatne kolacje każdego wieczoru i specjalność szefa kuchni – malezyjski grill na dachu. Ooo la la! Imprezowy hostel, który jest o klasę lepszy od reszty, ma oczywiście 40-osobową salę kinową i zapewnia prywatność w czasie wolnym.

Liczne strefy wypoczynkowe i pokoje wieloosobowe składają się z futurystycznych łóżek w kapsułach, wyposażonych w zasłony zapewniające prywatność, szafki, lustrzane szafki (genialne), światło i wtyczki. Wskazówka: jeśli szukasz prawdziwej uczty, ulepsz pokój do prywatnego superior za 22 GBP / 28 EUR / 31 USD za noc, który jest wyposażony w sejf i telewizor LCD z telewizją kablową.
Na podwórku Chinatown znajduje się mnóstwo egzotycznych nocnych targów, a tanie uliczne jedzenie serwowane w liściach bananowca jest obowiązkowe. Jaskinie Batu liczące 400 milionów lat i tętniąca życiem scena artystyczna sprawią, że będziesz zajęty, więc upewnij się, że wybrałeś hostel oceniony przez klientów, aby odpocząć zmęczoną głowę..
Zdecydowanie bezpieczny z kluczem przy każdych drzwiach… Bar na dachu był naprawdę fajny… Duży akademik był niesamowity, każde łóżko było własnym podwójnym łóżkiem z lampką, ładowarką, ladą, zasłoną itp. Lokalizacja była świetna w pobliżu skytrain. Zdecydowanie najlepsze miejsce w Kl
Absolutnie fantastyczny hostel świetne łóżka świetna atmosfera świetny personel genialnie zlokalizowany
Najlepszy hostel, w jakimsięzatrzymałem w południowo-wschodniej Azji, abyłemtu 6 miesięcy. Wskazówka – zatrzymaj się w pokoju z 24 łóżkami.
Niesamowita atmosfera w barze na dachu i jeszcze lepszy personel. Pokoje sprzątane codziennie, podobnie jak łazienki. Darmowe kolacje każdego wieczoru są na wysokim poziomie. Nie mogę powiedzieć wystarczająco dużo, jak przyjazny jest personel, wszyscy są naprawdę uroczy. Poleciłbym ten hostel każdemu.
Łóżka w stylu kapsuły były bardzo wygodne i dawały dużo prywatności, zamykane szafki pod łóżkiem (przynieś własną kłódkę!) Łazienki były obfite, super czyste i jednopokojowe. Personel recepcji był bardzo pomocny w planowaniu podróży i udzielaniu sugestii. Cena pokoju obejmuje również bezpłatną kolację. Impreza na dachu jest dobra na spotkania z ludźmi, ale nie jest tak głośno, że nie można spać, jeśli chcesz. Świetny pobyt!

Zarezerwuj swój egzotyczny wypad tutaj

Get the App. QRGet the App.
Get the App. QR  Get the App.
Scroll to Top