Hostel tygodnia: Sevilla Inn Backpackers, Hiszpania

Language Specific Image

Sevilla Inn Backpackers

Calle Angeles 11, Sewilla, Hiszpania

1_XI2tMkw

Zakorzeniony w samym sercu Sewilli, w bezkonkurencyjnej lokalizacji dzielnicy Santa Cruz, możesz całkowicie zrozumieć, dlaczego ten hostel uzyskał ocenę 9,7 od naszych klientów. Legendarny Alcázar i katedra znajdują się praktycznie na wyciągnięcie ręki, a droga “Mateos Gago”, która jest pełna autentycznych “tascas” i barów, jest tuż za rogiem. Znajdujesz się również w środku charyzmatycznej starej dzielnicy żydowskiej, w której można się zgubić (w dobry sposób), z wąskimi uliczkami i średniowiecznymi budynkami, w których mieszkali słynni hiszpańscy poeci. Wzdychaj!

2_8KW1zqR

Personel hostelu żyje i oddycha Sewillą i uwielbia udzielać podróżnym wskazówek na temat tajnych miejsc w mieście, w tym najdzikszych miejsc na sewilską fiestę! Uważamy, że ocena 9,1 od naszych klientów dowodzi, że wiedzą, jak pokazać podróżnym dobrą zabawę! Co więcej, trzy razy w tygodniu organizują “Hiszpańskie doświadczenie”, podczas którego zabierają cię do muzeum flamenco, aby zobaczyć, jak tancerze wykonują niesamowite ruchy, a następnie z powrotem na dach hostelu, aby cieszyć się paellą i darmową sangrią pod hiszpańskimi gwiazdami.

3_Hfi0q3Z

4_O3zi7Uo

Widok na Plaza de España (Plac Hiszpański) i La Girlada (słynna wieża o wysokości ponad 100 m) jest po prostu wspaniały i można się nim cieszyć każdej nocy. Nasi klienci są wyraźnie zadowoleni z tego miejsca..

“Jeden z najlepszych hosteli, w jakich do tej pory nocowałem!!! Doskonała lokalizacja zaledwie kilka sekund od katedry i bardzo towarzyska atmosfera, dzięki czemu niezwykle łatwo jest poznać ludzi. Personel dołożył wszelkich starań, abyśmy poczuli się jak w domu, a także pokazał nam kilka wspaniałych nocy na mieście. Noce Paella i Sangria też były tego warte!!! Świetnie się bawiliśmy i na pewno wrócimy!”

“Niesamowita i przyjazna atmosfera. Czujesz się jak w rodzinie! Łatwo poznać ludzi, jeśli podróżujesz samotnie i doskonała lokalizacja do wszystkich głównych zabytków. Dzięki chłopaki!”

“To był naprawdę fajny hostel! Taras był świetnym miejscem do poznawania ludzi, a udogodnienia były dobre i czyste. Wycieczki piesze były doskonałymi zajęciami w tak starożytnym mieście (jeśli masz faceta o imieniu Medi, przygotuj się na zabawne doświadczenie!). Zdecydowanie zatrzymałbym się tutaj ponownie.”

Get the App. QRGet the App.
Get the App. QR  Get the App.
Scroll to Top