Hostel tygodnia: Ark Hostel, Osaka, Japonia

Language Specific Image

Ark Hostel1-15-11 Edobori, Nishi-ku, Osaka, Japonia

Ten lokal o tematyce żeglarskiej został otwarty w lipcu i już uzyskał ocenę 9,3. Znajduje się w Higobashi w pobliżu centrum Osaki w Japonii, supernowoczesnego miasta znanego z energicznego życia nocnego, przyziemnych mieszkańców i oszałamiającej architektury. A jeśli kochasz jedzenie, to trafiłeś w dziesiątkę – jest to miejsce, które zachęca do poluzowania pasa i “kuidaore” (“jedz do upadłego”). Nasze miasto!

Hostel posiada mieszane i żeńskie pokoje wieloosobowe, wszystkie urządzone w zmodernizowanym japońskim stylu z podłogami tatami. Łóżka piętrowe są nie tylko ogromne, ale mają także eleganckie zasłony, lampki do czytania i gniazdka elektryczne, dzięki czemu można spędzić trochę czasu z dobrą książką lub odpłynąć w przytulny, głęboki sen. Każdy pokój posiada łazienkę, a łazienki Ark są tak wesołe, jak to tylko możliwe i wszystkie są wyposażone w suszarki do włosów, szampon, odżywkę ORAZ mydło – rozpieszczane!

bathrooms

A kto mógłby zapomnieć o towarzyskiej jadalni, kawiarni i świetlicy z telewizorem otwartym 24 godziny na dobę?!

Oto, co mieli do powiedzenia nasi podróżnicy:

“Jeden z najlepszych hosteli, w jakich kiedykolwiek się zatrzymałem, zupełnie nowy i bardzo wygodny. Lokalizacja to krótka przejażdżka pociągiem do serca Osaki!”

“Zupełnie nowy hostel. Świetne miejsce na spotkania z przyjaciółmi z całego świata.”

“Wszystko było po prostu idealne. Łóżka są bardzo wygodne”

Zarezerwuj teraz

dorm

Get the App. QRGet the App.
Get the App. QR  Get the App.
Scroll to Top