Hostel tygodnia: Caveland, Santorini

Czujesz to? To zapach wanilii, gruszek i pistacji, które otaczają ten niebiański hostel. Caveland znajduje się w samym sercu Santorini, ale poza utartym szlakiem, *dosłownie* ukryty na wzgórzach z dala od wakacyjnego tłumu zamieszkującego kurort. Ten niezwykły hostel to naprawdę grecka sprawa – co jest bardziej autentyczne niż spanie w dawnej XVIII-wiecznej winiarni mieszczącej się w 8 jaskiniach wykonanych z 3600-letniego pumeksu wulkanicznego? Chwila, 3600 LAT?! To jest prawdziwa okazja, moi przyjaciele.

Caveland może być małym klejnotem spokoju, ale nie brakuje tu ALOL. Teren jest wyposażony w dwa korty tenisowe (zbudowane przez Thomasa E. Wilsona z THE Wilson Tennis w tamtych czasach – vintage kudos!), a poprzedni facet zbudował basen w 1884 roku. Caveland jest obecnie prowadzony przez dwóch backpackerów, a jeden z nich jest instruktorem jogi i prowadzi zajęcia na tarasie z oślepiającym widokiem na Morze Agean. Ten hostel jest idealny, jeśli chcesz trochę wysokiej jakości przestrzeni z kilkoma (bezpłatnymi) śniadaniami, kolacjami i grillem, aby grillować i spotykać się z innymi podróżnikami.

Więc jesteś schowany w swojej własnej małej oazie, śniąc na jawie, a potem FOMO zawsze podnosi swoją brzydką głowę! Ale nie martw się, stolica wyspy Fira znajduje się 20 minut spacerem od hotelu. Znajdziesz tu tęczowe klify i wąskie uliczki pełne restauracji i sklepów. FOMO, wyluzuj!
W Caveland możesz wybierać spośród dormitoriów z łóżkami od 12,23 GBP lub ulepszyć do prywatnej jaskini, a nawet własnego apartamentu – swish! Tak czy inaczej, ciepłe powitanie i domowy wystrój utrzymują ten stary santoryński klimat w powietrzu. Czy myślisz o tym samym, co my? Zabierz nas do Greka!

Nasi klienci już tam byli i nie mogą się nacieszyć..
Lauren i Matt to naprawdę najlepsi pracownicy hostelu, jakich kiedykolwiek spotkałem! Bardziej niż pomocni i super przyjaźni. Gotowi zrobić wszystko, aby zapewnić swoim gościom jak najlepsze wrażenia! Sam hostel jest również niesamowity, który również zaliczyłbym do najlepszych na świecie. Ma świetną wartość za to, co to miejsce ma do zaoferowania. Unikalny ze świetnym stylem, ten hostel daje doświadczenie, którego nie pożałujesz. **Ponadto to miejsce jest bardzo czyste.”
“Prawdopodobnie najlepszy hostel, w jakim kiedykolwiek byłem – piękny, spokojny i wyjątkowy. Świetna joga, wspaniali goście i możliwości mieszania się, jeśli chcesz, lub relaksu w spokoju, jeśli nie.”
“Najlepsze miejsce z najlepszym personelem (pozdrowienia dla Lauren i Matta!). Przyjechałem sam i z łatwością spotkałem wielu ludzi przez 5 nocy. Trochę daleko od miasta Fira, ale tak łatwo jest dojść do miasta i zawsze można po prostu wypożyczyć ATV, aby się poruszać. Jaskinie są piękne i przestronne, a wystrój jest na miejscu. O tej porze wokół Santorini było ciszej, ale powiedzieliśmy, że nie wyobrażamy sobie tego z tłumami! Wszystko było idealne. Dzięki za najlepsze mini wakacje, Caveland fam!”
Caveland to najlepszy hostel, w jakim kiedykolwiek się zatrzymałem. Jest czysty, wygodny i piękny! Wchodząc do środka myślałem, że jestem w złym miejscu. Jest basen i trzy urocze szczeniaki!!! Łóżka są wygodne, a całe miejsce jest po prostu cudowne. Personel był niesamowity i przyjazny! Jeśli jesteś na Santorini, moim zdaniem nie ma innego miejsca na pobyt. Caveland to bomba.”
Słyszałeś to? Caveland to BOMBA. Dołącz do rodziny tutaj.

Get the App. QRGet the App.
Get the App. QR  Get the App.
Scroll to Top