Hostel tygodnia: Freehand Chicago, USA

Photo 1
Chicago ma w sobie coś magicznego. To miasto, które przyniosło nam Michaela Jordana, muzykę bluesową i legendarny styl pizzy. Dzielnica North River jest szczególnie wyjątkowa, z jednymi z najlepszych galerii sztuki, butików, restauracji i scenerii w całym mieście. Hostel Freehand Chicago jest jednym z klejnotów koronnych North River.
Photo 2
Freehand, mieszczący się w klasycznym budynku z lat dwudziestych i umeblowany pięknym ciemnym mahoniem, zapewnia naprawdę wspaniałe wrażenia. Oczywiście w hotelu znajdują się wszystkie typowe udogodnienia, takie jak bezpłatne Wi-Fi, najwyższej klasy ochrona i konsjerż ds. wycieczek/aktywności. Ale Freehand Chicago idzie jeszcze dalej! Hostel posiada własny bar miksologiczny i pyszną kawiarnię dla smakoszy. Powtarzam: MIXOLOGY BAR i GOURMET CAFÉ! Niesamowite, prawda? Niedawno został uznany za “najlepszy nowy, bardzo duży hostel” w naszych nagrodach Hoscar 2016 i łatwo zrozumieć, dlaczego.
Photo 3
Freehand Chicago oferuje pełną gamę niedrogich pokoi wspólnych i prywatnych, z łatwym dostępem do lokalnych klubów nocnych i sklepów. Atmosfera jest towarzyska, a jednocześnie wygodna. To idealna przystań na odpoczynek od podróży, a także idealne miejsce na rozpoczęcie przygód w Chicago!
Photo 4
Z ogólną oceną gości 9,4/10, w tym 9,8/10 za doskonałą lokalizację, nie wierz nam na słowo. Posłuchaj tych, którzy już tam byli:
“Świetna lokalizacja i łatwy dostęp do stacji kolejowych. Bardziej jak hotel z pryczami (super wygodne i fajne!), ale mają wspólną kuchnię i pralnię. Naprawdę fajny bar na dole i pomocny personel. Naprawdę dobry stosunek jakości do ceny.”
“Najlepszy hostel w USA, w jakim byłem! Czułem się bardziej jak w hotelu. Personel bardzo przyjazny, czysto i wygodnie. Lokalizacja idealna.”
Photo 5
“Nie mogę bardziej polecić tego hostelu, idealna lokalizacja, idealne miejsce na pobyt. To nic trudnego, po prostu to zrób!”
“Nie mogłem zatrzymać się w lepszym hostelu, idealna lokalizacja w centrum miasta, pieszo do wszystkich zabytków. Obok znajduje się Pizzeria Uno, miejsce narodzin Deep Dish Pizza. Świetny personel, naprawdę czysto, bezpiecznie, wszystkie udogodnienia, bar/salon i śniadanie! 100% ode mnie!!!”
Zarezerwujteraz!
Photo 6

Get the App. QRGet the App.
Get the App. QR  Get the App.
Scroll to Top