Najlepsze bary w Pradze – Twoje ulubione bary w Pradze

1_137Życie nocne w Pradze to nie tylko wieczory kawalerskie, ale także szeroki wybór barów, klubów, piwiarni, lokali z muzyką na żywo i nie tylko. Aby zawęzić wybór, zapytaliśmy Was o Wasze ulubione bary w Pradze na naszej stronie Hostelworld.com na Facebooku. Oto co nam powiedzieliście…

Cross Club

Ioanna Papadopoulou mówi:

cross Club… najlepszy w historii!!!

Cross Club jest również polecany przez: Tarah Phillips.

Hostelworld.com mówi:

Popularny wśród miejscowych, ten podziemny klub ma bardzo intrygujące wnętrze składające się z wielu dziwacznie udekorowanych obszarów. Zespoły na żywo i sety DJ-skie zapewniają tu regularną rozrywkę z szeroką gamą dobrze reprezentowanych gatunków muzycznych, w tym house, techno, chill-out, ska i punk.

Lokalizacja: Plynární 23.
Godziny otwarcia: Sun-Thurs 8pm-4am, Fri-Sat 6pm-6am.

Klub 007

Klub 007 jest rekomendowany przez: Zuzana Suzinqa Fajta.

Hostelworld.com mówi:

Raj dla fanów muzyki alternatywnej w Pradze, 007 wspiera niezależne koncerty na żywo od 1969 roku. Po dziś dzień można tu posłuchać wielu punkowych, ska, indie i metalowych występów na żywo, a także wielu innych. Klub jest otwarty tylko w dni, w których gra zespół na żywo. Zespoły te zwykle kończą około 22:00, a ludzie pozostają w pobliżu, aby napić się drinka po koncercie.

Lokalizacja: Koleje CVUT, Blok 7, Chaloupeckého 7.
Godziny otwarcia: Słońce-czwartek 19:00-24:00, piątek-sobota 19:00-1:00 (tylko wieczory koncertowe).

Red Room

Red Room jest polecany przez: Krisztina Kovacs.

Hostelworld.com mówi:

Ten mały, ale popularny bar jest gospodarzem wielu koncertów muzyki na żywo z całego świata w swobodnej atmosferze. Menu drinków składa się z wielu niedrogich koktajli, piw i nie tylko. Nie ma tu opłaty za wstęp, a w niedziele odbywa się tu wieczór otwartych mikrofonów.

Lokalizacja: Myslíkova 28.
Godziny otwarcia: Sun-Thurs 7pm-midnight, Fri-Sat 7pm-1am.

Double Trouble

Tatyana Tsvetkova mówi:

Double Trouble jest niespokojne. Dobry jako bar i jako klub.

Hostelworld.com mówi:

Ten klub taneczny może pochwalić się naprawdę żywą atmosferą, z uduchowionymi biesiadnikami, którzy przychodzą tu, aby przetańczyć całą noc i cieszyć się szeroką gamą niedrogich drinków. Oprócz koktajli, alkoholi wysokoprocentowych, piwa i szampana, znajdziesz tu także szeroki wybór kaw, soków i innych napojów bezalkoholowych.

Lokalizacja: Melantrichova 17.
Godziny otwarcia: Sun-Thurs 7pm-4am, Fri-Sat 7pm-5am.

Pivovarsky Dum

Adrian Mohareb mówi:

Pivovarsky Dum – sampler ośmiu piw jest genialny!

Hostelworld.com mówi:

Otwarty od 1998 roku mikrobrowar stał się dość popularny dzięki intrygującemu wyborowi piw warzonych na miejscu. Niektóre z tych piw mają niezwykłe aromaty, w tym kawę, wiśnię, pokrzywę i banana.

Lokalizacja: Lípová 15.
Godziny otwarcia: Codziennie w godz. 11.00-11.30.

U Sudu

MówiNick Roberts :

u sudu, u sudu, u sudu

Hostelworld.com mówi:

położony w pobliżu Placu Wacława, U Sudu jest znacznie większym miejscem niż mogłoby się wydawać. Zejdź na dół z winiarni, a znajdziesz piano bar, pokój do gry w piłkarzyki i wiele innych miejsc, w których możesz pić i spędzać czas.

Lokalizacja: Vodickova 10.
Godziny otwarcia: Poniedziałek-czwartek 9:00-16:00, piątek 9:00-16:00, sobota 10:00-17:00, niedziela 10:00-15:00.

Chapeau Rouge

MówiMarcus Cleary:

Chapeau! Różne poziomy dla różnych poziomów. Pierwsze miejsce, które odwiedzę po powrocie

Hostelworld.com mówi:

Popularny klub w centrum Pragi, Chapeau Rouge rozciąga się na trzech różnych piętrach, na których znajduje się wiele różnych barów i kilka scen. Regularnie występują tu DJ-e i zespoły muzyczne. W menu drinków można znaleźć wszystko, od tanich czeskich piw po koktajle i mocniejsze trunki, takie jak Absynt.

Lokalizacja: Jakubská 2.
Godziny otwarcia: Codziennie od południa do 4 rano.

U Vejvodu

U Vejvodu jest polecany przez: Tamara Medic.

Hostelworld.com mówi:

Znajdująca się w pobliżu Rynku Starego Miasta w Pradze restauracja i bar to świetne miejsce dla tych, którzy chcą spróbować piwa w rozsądnej cenie. Podzielony na dwa poziomy, wystrój baru zawiera wiele pamiątek piwowarskich.

Lokalizacja: Jilská 4.
Godziny otwarcia: Poniedziałek-czwartek 10:00-3:00, Piątek 10:00-4:00, Sobota 10:00-4:00, Słońce 10:00-2:00.

Zlaty strom

Zlaty strom jest polecany przez: Mkh Mgl.

Hostelworld.com mówi:

Pięć różnych barów to tylko część tego, co sprawia, że jest to tak popularne miejsce na noc w Pradze. Bary te obejmują między innymi bar koktajlowy oraz bar z wódką i tequilą. Rozrywkę zapewniają DJ-e na żywo, występy akustyczne i tancerze, a biesiadnicy mogą także skorzystać z dwóch parkietów tanecznych. Opłata za wstęp jest pobierana od mężczyzn w noce od środy do soboty, podczas gdy kobiety mają bezpłatny wstęp każdej nocy.

Lokalizacja: Hotel U Zlatého stromu, Karlova 6.
Godziny otwarcia: Codziennie od 20:00 do 6:00 rano.

Popocafepetl

Popocafepetl jest polecany przez: Zuzana Mazancová.

Hostelworld.com mówi:

Popocafepetl, będący jednocześnie kawiarnią i klubem muzycznym, znajduje się w historycznym centrum miasta. Występują tu krajowe i międzynarodowe zespoły muzyczne, a na scenie pojawiają się także lokalni artyści.

Lokalizacja: Újezd 19.
Godziny otwarcia: Codziennie od 16:00 do 2:00.

Lucerna

Katriina Järvinen mówi:

Wiele z nich jest dobrych, ale impreza z teledyskami z lat 80. i 90. w Lucernie była wielkim zaskoczeniem, jest naprawdę genialna! Atmosfera była fajna, wszyscy tańczyli i dobrze się bawili, a nie (tylko) sprawdzali dziewczyny/chłopaków. Gdybym mieszkała w Pradze, wiedziałabym gdzie być w każdy weekend:)

Hostelworld.com mówi:

Niedaleko Placu Wacława, Lucerna jest barem i klubem, który organizuje występy muzyczne na żywo w ciągu tygodnia i staje się jednym z najgorętszych klubów w mieście w weekendy. W klubowe noce parkiet wypełniony jest imprezowiczami tańczącymi do muzyki z lat 80. i 90. płynącej z głośników. Rozsądne ceny czeskiego piwa, koktajli, alkoholi i innych napojów są dostępne w bogatym menu baru.

Lokalizacja: Vodickova 36.
Godziny otwarcia: Codziennie od 20:00 do 3:00 rano.

George and Dragon

Fiona Saulness mówi:

Podobało mi się George and Dragon na rynku miasta… świetne do obserwowania ludzi!

Hostelworld.com mówi:

Posiadający 12 ekranów telewizyjnych rozsianych po całym wnętrzu, ten urządzony w angielskim stylu bar pokazuje wiele ważnych wydarzeń sportowych, takich jak piłka nożna i rugby. Napoje obejmują czeskie piwa i wybór importowanych większych. W ciągu tygodnia można tu posłuchać muzyki na żywo.

Lokalizacja: Staromestske Namesti 11.
Godziny otwarcia: Sun-Thurs 12pm-2am, Fri-Sat 12pm-3am.

Roxy

MówiChristian Perdomo:

ROXY es el mejor bar de Praga, va gente de todo el mundo y la musica es muy buena.

Hostelworld.com mówi:

Roxy, kolejny z dużych undergroundowych klubów w mieście, jest długo działającym lokalem i jest dość popularny zarówno wśród mieszkańców, jak i turystów. Można tu usłyszeć muzykę świata, alternatywny taniec i wiele innych. Muzyka jest dostarczana przez DJ-ów-rezydentów oraz wielu gościnnych DJ-ów z całej Europy. W większość wieczorów pobierana jest opłata za wstęp.

Lokalizacja: Dlouhá 33.

U Fleku

MówiToni Valverde Pareja:

Nie mam wątpliwości! U Fleku jest najlepsze. Ma bardzo wspaniały dziedziniec z drewnianymi stolikami i serwują najlepsze czarne piwo w Pradze, można również spróbować typowych potraw, a kelnerzy są bardzo przyjaźni

Hostelworld.com mówi:

Mieszczący się wewnątrz XV-wiecznego budynku, U Fleku łączy w sobie restaurację, bar i mikrobrowar. Można tu znaleźć wiele pokoi, z których każdy urządzony jest w innym stylu. Jeśli chodzi o napoje, wybór jest dość szeroki i obejmuje ciemne piwo warzone na miejscu.

Lokalizacja: Křemencova 11.
Godziny otwarcia: Codziennie od 10 rano do 11 wieczorem.

Przyjaciele

Nass Tacherift mówi:

Uwielbiam bar “friends”, była tam queerowa impreza kiedy tam weszłam ha ha uwielbiałam to!

Hostelworld.com mówi:

Friends jest miejscem przyjaznym gejom i wita wszystkich przybywających na ich najwyższej klasy różnorodne wieczory tematyczne. Obejmuje to popularne wieczory karaoke odbywające się w każdy wtorek. Można tu delektować się różnymi napojami w rozsądnych cenach w eleganckiej atmosferze. W weekendy muzykę zapewniają DJ-e na żywo.

Lokalizacja: Bartolomejská 11.
Godziny otwarcia: Codziennie 6pm-4am.

Zarezerwuj hostele w mieście Praga |

0 Komentarzy

[olapic instance-id=’d8a50bb21623c72b986cd978d24a2720′ apikey=’cfa3e701a4b8d562e4b6f085b10d0e31467f6e3d4aafbd170314335c158d214c’ mode=’development’ ]

Get the App. QRGet the App.
Get the App. QR  Get the App.
Scroll to Top