Najlepsze bary w Rzymie – Twoje ulubione bary w Rzymie

1_44Będąc w Rzymie, będziesz kuszony licznymi atrakcjami w całym mieście, od Fontanny di Trevi po Koloseum. Po dniu spędzonym na zwiedzaniu, znajdziesz wiele pierwszorzędnych barów, w których możesz spędzić noc. Na naszej stronie Hostelworld.com na Facebooku zapytaliśmy was o wasze ulubione bary w Rzymie i oto co nam powiedzieliście…

Caffe del Cinque

Whitney Wish Johnson mówi:

Caffe del Cinque w Trastevere

Hostelworld.com mówi:

Popularny bar znajdujący się na skrzyżowaniu pięciu ulic, Caffe del Cinque oferuje szeroki wybór koktajli, aperitifów i wiele więcej.

Lokalizacja: Vicolo del Cinque 5.

Anioły Jonathana

Brett Boutle mówi:

moim ulubionym barem w Rzymie jest jonathans angels, taki fajny i modny, w toalecie jest fontanna, bardzo modna i fajna

Hostelworld.com mówi:

Znany z ekscentrycznych łazienek, Jonathan’s Angels to kiczowaty i fajny bar oferujący bogate menu drinków, w tym piwa i koktajle.

Lokalizacja: Via della Fossa 16 Piazza Navona.

Trinity College

Maurizio Zucchi mówi:

Mieszkałem przez rok w Rzymie… nawet jeśli NIE jest to typowe, uwielbiałem pub Trinity College w pobliżu Via del Corso, szczególnie w nocy, nie tak wielu turystów, ale “międzynarodowe” środowisko

Trinity College jest również polecany przez: Andrea Durante i Andrew Duff.

Hostelworld.com mówi:

Ten bardzo popularny irlandzki bar serwuje Guinnessa wraz z różnorodnymi piwami, koktajlami i wieloma innymi. Można tu obejrzeć wiele międzynarodowych wydarzeń sportowych i wiele innych imprez. Muzykę zapewniają tu DJ-e grający na żywo.

Lokalizacja: via del Collegio Romano, 6.

Finnegan’s

Finnegan’s jest polecany przez: Marco Albanese.

Hostelworld.com mówi:

Kolejny z licznych irlandzkich barów w Rzymie, Finnegan’s wyróżnia się jako jeden z bardziej autentycznych. Ten irlandzki bar serwuje Guinnessa i wiele innych napojów. Znajduje się tu stół bilardowy, a w całym barze wyświetlanych jest wiele najważniejszych wydarzeń sportowych.

Lokalizacja: Via Leonina, 66.

Bar San Calisto

Michelle Lanspa mówi:

Bar Calisto na Piazza Calisto to świetne miejsce w Trastevere na piwo!

Hostelworld.com mówi:

Bar San Calisto to bardzo popularny bar wśród miejscowych, który wyróżnia się wyglądem bez zbędnych dodatków z dużym i bardzo przystępnym cenowo menu drinków. Jego atmosfera boho przyciąga dość zróżnicowany tłum. Jeśli chcesz spróbować czegoś innego, sprawdź affogato, które jest lodami pływającymi w alkoholu lub jeśli chcesz iść bezalkoholowo, ten bar jest znany z serwowania jednych z najlepszych gorących czekolad w Rzymie.

Lokalizacja: Piazza San Calisto.

Emporio alla Pace

Moritz Müller mówi:

emporio alla pace!!!

Hostelworld.com mówi:

Koktajl bar, księgarnia i kawiarnia, Emporio Alla Pace jest bardzo lubianym miejscem dzięki spokojnej atmosferze w ciągu dnia i smacznym, tanim koktajlom w nocy. Regularnie odbywają się tu także specjalne wydarzenia z udziałem różnych autorów.

Lokalizacja: Via Della Pace 28.

Ice Bar

Vlad Androsov mówi:

“Ice Bar” w pobliżu Koloseum, w środku jest -5 i dają możliwość wypicia tyle, ile chcesz za darmo, wstęp 20 euro)) doskonały bar, tylko trochę zimno, dopóki się nie upijesz xD

Ice Bar jest również polecany przez: Ali Ahmadov i Craig Bell.

Hostelworld.com mówi:

Nazwa mówi sama za siebie, ponieważ w Ice Bar wszystko jest zrobione z lodu, łącznie z barem, szklankami i siedzeniami. Wewnątrz temperatura utrzymuje się na poziomie -5ºC. W barze dostępne są koktajle, piwa i inne napoje, a wstęp jest płatny.

Lokalizacja: Via della Madonna dei Monti 17.

Pompi

MówiAnna Cilona :

POMPI! w dzielnicy S.lorenzo. serwują najlepsze tiramisù w mieście!

Hostelworld.com mówi:

Znany z jakości swojego tiramisu, Pompi serwuje również wybór napojów alkoholowych, kaw i wiele innych.

Lokalizacja: Via Albalonga, 7.

Living Room Café

Dennis Pitt mówi:

“living room cafe” to był świetny czas, a Mario jest świetnym gospodarzem, ale myślę, że to zależy od tego, kto przebywa w hostelu nad nim

Hostelworld.com mówi:

Ten bar oferuje liczne oferty drinków, podczas gdy muzykę zapewniają DJ-e na żywo. Położony w pobliżu hostelu, jest popularnym miejscem imprezowym.

Lokalizacja: via Solferino, 9.

Harry’s

Harry’s jest polecany przez: John Joseph Patrick Ryan.

Hostelworld.com mówi:

Harry’s Bar to pub, restauracja i piano bar w amerykańskim stylu. Ten długo działający bar jest popularnym miejscem dzięki muzyce na żywo i zróżnicowanemu wyborowi drinków, w tym licznych koktajli.

Lokalizacja: Via Vittorio Veneto, 150.

Zarezerwuj hostele w mieście Rzym |

Get the App. QRGet the App.
Get the App. QR  Get the App.
Scroll to Top