Najlepsze bary w Sztokholmie – Twoje ulubione bary w Sztokholmie

Jeśli chcesz dołączyć do stylowych Szwedów na nocnym wyjściu w Sztokholmie, nie będziesz miał żadnych problemów ze znalezieniem miejsca, w którym możesz zacząć, ponieważ miasto szczyci się dużą różnorodnością barów, klubów i pubów. Aby dowiedzieć się o niektórych z najlepszych nocnych miejsc w stolicy Szwecji, poprosiliśmy Cię, abyś opowiedział nam o swoich ulubionych barach w Sztokholmie na naszej stronie Hostelworld.com na Facebooku. Oto, co mieliście do powiedzenia…

Ice Bar

Alexandra Kovacova mówi:

Mój ulubiony bar w Sztokholmie to zdecydowanie Absolut Ice Bar, po prostu uwielbiam tam być. Świetna atmosfera, wyglądasz jak z innego świata w tej ogromnej niebieskiej kurtce, którą ci dają. Napij się bardzo szybko, ponieważ jest tam mroźno. Uwielbiam lodowate kolory baru i drinków. I to najlepsze miejsce do robienia zabawnych zdjęć 🙂

Lukas Mistina mówi:

Również mogę polecić Ice bar w Sztokholmie

Cyndi Sperry mówi:

Jest turystycznie, ale spotykasz tak wielu “fajnych” podróżników… więc również mówię Ice bar.

Ronnie Young mówi:

Ice bar

Junius Carter mówi:

Lodowy bar na pewno!

Hostelworld. com mówi:

Lód zebrany z rzeki Torne jest używany do stworzenia lodowej krainy czarów, jaką jest Absolut Icebar, gdzie temperatura wynosi -5ºC przez cały rok. Zarezerwuj wizytę, a zostaniesz potraktowany 40-minutową wizytą, która obejmuje rękawiczki i pelerynę, aby utrzymać ciepło, wraz z wybranym koktajlem. Drinki serwowane są w lodowych szklankach, a siedzenia i stoły również wykonane są z lodu.

Lokalizacja: Nordic Sea Hotel, Vasaplan 4.

Debaser

Torsten Leppin mówi:

Debaser

Eimear MacHale mówi:

Debaser 🙂

Hostelworld. com mówi:

Debaser Slussen, położony w popularnej sztokholmskiej dzielnicy Södermalm, jest oryginalnym z tych miejsc, a kluby Debaser znajdują się obecnie również w czterech innych lokalizacjach w całym mieście. Jest to miejsce, do którego powinieneś się udać, jeśli lubisz muzykę rockową, ponieważ jest gospodarzem strumienia najlepszych szwedzkich i międzynarodowych zespołów rockowych. Oprócz świetnej muzyki, oferuje również funkową atmosferę i szeroki wybór drinków.

Lokalizacja: Karl Johans Torg 1.

The Soap Bar

Francesco Paolo Titta mówi:

Soap Bar, niedaleko Stureplan… miłe miejsce, gdzie można posłuchać dobrej muzyki i spotkać miłych ludzi…

Hostelworld.com mówi:

Początkowo otwarty w 1997 roku, Soap Bar jest popularnym miejscem wśród młodych, modnych ludzi, którzy przychodzą tu pić i słuchać różnorodnej muzyki. W ruchliwe noce należy przygotować się na stanie w kolejce.

Lokalizacja: Nybrogatan 1.
Godziny otwarcia: Poniedziałek-piątek 16:00-3:00, sobota 12:00-3:00, niedziela 10:00-3:00.

Chokladkoppen

IRma LeKlerk mówi:

Chokladkoppen

Hostelworld. com mówi:

Jeśli szukasz czegoś poza sceną pubów i klubów, dlaczego nie sprawdzić tej przytulnej małej kawiarni na Gamla Stan. To przyjazne gejom miejsce ma świetną atmosferę i często jest pełne ludzi, którzy przychodzą, aby delektować się pysznymi gorącymi napojami czekoladowymi, deserami i nie tylko.

Lokalizacja: Stortorget 18.
Godziny otwarcia: Codziennie od 9:00 do 23:00.

La Isla

Juan Cifrian mówi:

La Isla! Noc tańca salsy, która łączy Szwedów i latynoskich imigrantów, jest niesamowita. A Szwedzi potrafią dać z siebie wszystko! Bizarro World.

Hostelworld. com mówi:

Reklamujący się jako najlepszy latynoski klub w mieście, La Isla organizuje wieczory klubowe wraz z lekcjami tańca salsy. Wyjdź na parkiet, a spotkasz mieszankę zarówno miejscowych, jak i turystów, którzy przyszli potrząsnąć nim do pierwszorzędnej muzyki latynoskiej.

Lokalizacja: Sankt Eriksgaten 51.
Godziny otwarcia: Wed 7pm-1am, Fri 7pm-3am, Sat 8pm-3am, zamknięte Sun-Tues & Thurs.

Pub Anchor

Craig Costine mówi:

Będąc trochę metalowcem, musiałbym wybrać Pub Anchor. Zawsze warte odwiedzenia z zespołami na żywo i rockowym karaoke. Jedzenie jest tam całkiem dobre, a obsługa niesamowita. Wpadnij, jeśli jesteś w okolicy 🙂

Hostelworld.com mówi:

Fani rocka pokochają ten popularny bar w dzielnicy Vasastan. Pub Anchor zapewnia wiele rozrywek, od quizów muzycznych po wieczory karaoke. Regularnie występują tu także zespoły na żywo i DJ-e.

Lokalizacja: Sveavägen 90.

Engelen

Cenk Özkan mówi:

Oczywiście Engelen:))

Hostelworld.com mówi:

Zarówno bar, restauracja i klub, Engelen to miejsce, w którym można spędzić całą noc. Po delektowaniu się stekiem w restauracji, można posłuchać muzyki na żywo w barze, a następnie udać się do klubu i przetańczyć całą noc.

Lokalizacja: Kornhamnstorg 59B.

Spy Bar

Simon Rozes mówi:

SPYY BAR

Hostelworld.com mówi:

Znajdujący się w dzielnicy Östermalm, Spy Bar to błyszczące miejsce odwiedzane przez tłumy glamour. Muzyka w tym miejscu to głównie house i R&B.

Lokalizacja: Birger Jarlsgatan 20.

Vampire Lounge

Zorana Jagodic mówi:

vampire lounge

Hostelworld.com mówi:

Masz ochotę na hrabiego Drakulę? Jeśli tak, odwiedź ten bar, który serwuje ogromny wybór koktajli, w tym wspomnianego hrabiego i inne o nazwach takich jak Vampire’s Blood, Crossfire, At Stake i Vlad the Impaler. Dostępne są również napoje bezalkoholowe. Oprócz fajnej kolekcji koktajli i niesamowitego podziemnego wnętrza, Vampire Lounge zapewnia również mnóstwo rozrywki, w tym DJ-ów na żywo.

Lokalizacja: Östgötagatan 41.
Godziny otwarcia: Poniedziałek-piątek 17:00-1:00, sobota-niedziela 19:00-1:00.

I wiele więcej…

Morbror Patrik Hjalmarsson mówi:

Hornstull Strand & Debaser Slussen

Lizz Swan mówi:

Którą wybrać? Chokladkoppen ma najlepszą gorącą czekoladę w mieście, a bar lodowy jest z pewnością czymś, co trzeba odwiedzić. Ale moim ulubionym musi być “Och himlen därtill” w budynku skatteskrapam na Söder. Ma najlepsze widoki na Sztokholm 🙂

Andrea Seven mówi:

Anchor i Debaser na pewno

Nicholas Dawson mówi:

Indigo Bar. Albo Büno. Oba na Götgatan. Najlepsza ulica w historii.

Threehouse BednBreakfast mówi:

Bröderna Olson garlic and shots na Folkungagatan na Södermalm – świetna atmosfera, dobra muzyka, ładne wnętrze, styl lat 50-tych, świetna lista drinków, tutaj można nawet zamówić piwo z czosnkiem(!!) Carmen na Tjärhovsgatan – Miejsce na piwo, rozmowy i wypatrzenie “söder” ludzi. Klubb Gås w barze 122 przy Folkungagatan – świetna muzyka a la punk, rock….

Zarezerwuj hostele w Sztokholmie |

Get the App. QRGet the App.
Get the App. QR  Get the App.
Scroll to Top