Hostel tygodnia: Ostello Bello Grande, Mediolan

1_OxkOnWK

Jest to trzykrotny zdobywca nagrody “Najlepszy hostel we Włoszech” na naszych corocznych Hoscars i ma ocenę 9,6 “Superb” od naszych klientów. Uważamy, że można śmiało powiedzieć, że Ostello Bello Grande to crème de la crème hostelingu – lub powinniśmy powiedzieć… poshtelingu 😉

Oto najnowszy i największy dodatek do rodziny Ostello; jest luksusowy, tętniący życiem i ma tak wiele gratisów, w tym ręczniki, szafki, kawę, herbatę, śniadanie ORAZ kolację! Brzmi zbyt dobrze, by mogło być prawdziwe? Rzuć okiem na ich Instagram, aby zobaczyć, jakie pyszne uczty czekają.

2_p8ocAcd

Poza tym hostel znajduje się zaledwie 100 metrów od głównego dworca kolejowego i tuż obok rozwijającej się dzielnicy Isola. Dosłownie tłumaczona jako “wyspa”, Isola to miejska dzielnica z lokalnym sercem – są tu artystyczne brasserie, pchle targi i mnóstwo sztuki ulicznej lokalnych artystów. Jest to również centrum alternatywnej “la Movida” i słynie z jazzu, sushi i fajnego artystycznego tłumu, więc upewnij się, że pozostaniesz w pobliżu, aby obserwować magię rozwijającą się w nocy.

3_S7bQxRH

Ostello Bello ma to niezbędne ying & yang, którego szukasz w hostelu. Możesz rozpocząć noc od darmowego włoskiego “Apertivo” i zakończyć ją w całodobowym barze hostelu lub możesz #Netflix&Chill na trzech zielonych tarasach ozdobionych hamakami, grillem i ogrodem warzywnym, w którym możesz zbierać warzywa na własne posiłki. Wewnątrz znajduje się salon z ping pongiem i wieczorami imprezowymi, a także instrumenty muzyczne, jeśli masz ochotę na małe uderzenie w gitarę lub sesję klejenia po godzinach przy pianinie (cue żenujące wykonanie “A Thousand Miles” Vanessy Carlton).

4_3Z9Ewvr

Informacje w tym hostelu są nieograniczone, a wielojęzyczny i super podróżujący personel jest zawsze gotowy, aby podać brud na temat najlepszych lokalnych miejsc. Ponadto można tu bezpłatnie korzystać z laptopów i wydrukować kartę pokładową lub bilety – bonus! Porzuć więc drogie hotele na rzecz autentycznego doświadczenia w Ostello Bello Grande, tak jak zrobili to ci zachwyceni podróżnicy:

“Fenomenalnie! Ten hostel wyznacza nowy standard dla innych. Oprócz wszystkich zwykłych udogodnień i usług, które można uzyskać w dobrym hostelu, jest tu coś wyjątkowego. Personel uśmiecha się i wita powitalnym drinkiem, jest bardzo entuzjastycznie nastawiony do swojej pracy. Możesz zjeść bezpłatne śniadanie i kolację, a jeśli chcesz, możesz sam coś ugotować, korzystając ze składników dostępnych w kuchni. Lokalizacja jest idealna, zaledwie kilka minut spacerem od dworca kolejowego.” “Bardzo podobał mi się taras na dachu z hamakami! Idealny na odespanie jet lagu!”

“Świetna lokalizacja, fajna atmosfera i pomocny personel. Przytulne części wspólne i piękny miejski ogród, z którego można wziąć trochę warzyw. Spędziłem tam wspaniały weekend i zdecydowanie tam wrócę!”

Mediolan sam w sobie jest bardzo drogim miastem, więc Ostello Bello Grande jest wybawieniem. Byłam w mieszanym pokoju 5-osobowym z prywatną łazienką i był to prawdopodobnie najfajniejszy pokój, jaki kiedykolwiek widziałam (potrójne łóżko piętrowe!). Ponieważ Mediolan jest tak drogi, Ostello Bello poświęciło się dawaniu zmęczonym podróżnikom wytchnienia. Zapewniają wiele rzeczy za darmo! Chciałbym być tam dłużej, ale niestety byli na ostatnim etapie mojej podróży. Dziękuję milionowi pracowników Ostello Bello Grande!”

Get the App. QRGet the App.
Get the App. QR  Get the App.
Scroll to Top