Hostel tygodnia: Wombat’s City Hostel, Budapeszt

Language Specific Image

Kot wyszedł z worka, a Budapeszt w ciągu ostatnich kilku lat wkradł się na listy miejsc do odwiedzenia, i kto mógłby ich za to winić? Pełno tu klubów na dachach, uzdrowisk termalnych i zabójczych hosteli, a wszystko to na tle połyskującego Dunaju i wież w stylu Roszpunki. Nagroda Hoscar dla najpopularniejszego hostelu w Budapeszcie i 97% lokalizacja dowodzą, że Wombat’s City Hostel to kuloodporny wybór dla weekendowiczów i turystów. Na początek otrzymujesz bezpłatnego drinka przy wejściu, bezpłatne ręczniki, bezpłatne szafki, bezpłatną przechowalnię bagażu, pralnię ORAZ suszarki do włosów w pokojach. Życie na wysokim poziomie!


Ale najpierw pozwól nam dać ci małą lekcję historii. Budynek hostelu został pierwotnie zbudowany w 1840 roku przy Király utca, “alei królewskiej”. Przez większośćXIX wieku ulica ta była życiem i duszą miasta, pełną sklepów, barów i lekkomyślnej rozpusty. Mówiono, że tancerki nosiły jedynie naszyjniki z pereł, a pijaków wywożono na taczkach z winiarni. Ach, Budapeszt, ty łajdaku! Chociaż wXIX wieku miasto przeszło nowoczesną metamorfozę, urok Király wciąż unosi się w powietrzu. Budynek był wszystkim, od piekarni po fabrykę parasoli, a teraz Wombat’s rozpoczął nowy rozdział w swojej historii z tym rockowym hostelem, który widzisz przed sobą.

W ciągu ostatnich kilku lat Budapeszt przejął rządy jako jedna z najlepszych stolic imprezowych w Europie, a na szczęście Wombat’s znajduje się sekundę od dzielnicy żydowskiej. W opuszczonych budynkach z czasów wojny znajduje się ponad 20 ruin barów – bohemistyczna hybryda baru, kawiarni, ogródka piwnego i klubu nocnego, która jest wyjątkowa na Węgrzech. Większe z nich często oferują kino, pizzerię lub 24-godzinną politykę, dzięki czemu można rozbić obóz i imprezować przez wiele dni. Jeśli masz ochotę poszaleć w dawnym laboratorium dentystycznym z lat 50. lub dać się porwać nadchodzącym undergroundowym DJ-om, Buda będzie najlepszym kumplem, jakiego kiedykolwiek miałeś. Przeczytaj więcej o najlepszych miejscach na imprezę!
Jedyną zasadą w Wombat’s jest “brak blokady i brak głupich zasad”, co jest zasadą, według której możemy żyć. WomBAR to miejsce, w którym jednoczą się podróżnicy, a dzięki spektakularnej happy hour masz gwarancję, że będzie skakać. Kiedy potrzebny jest czas na odpoczynek, można wrócić do przestronnego akademika i przytulić się do indywidualnej wtyczki i lampki nocnej, aby naładować umysł, ciało i iPhone’a. Rano można założyć grube spodnie i zjeść śniadanie za jedyne 3,20 €, zanim rozpocznie się przygoda. Z łóżkami od 9 £ / 11 € / 13 $, uważamy, że to całkiem słodka oferta!


Nasi klienci wydają się z tym zgadzać….
“Zatrzymałem się tu na 5 nocy w marcu 2016 roku z 2 przyjaciółmi. NAJLEPSZY HOSTEL W JAKIM KIEDYKOLWIEK BYŁEM! Wystąpił problem z naszą rezerwacją i zostaliśmy przeniesieni do prywatnego pokoju bez dodatkowych kosztów, bardzo dobry stosunek jakości do ceny, kuchnia dla gości dobrze wyposażona, bardzo duży wspólny obszar i bar, pokoje piękne, suszarki do włosów w pokoju i środki czyszczące codziennie do czyszczenia i uzupełniania rolki toaletowej, bezpłatne ręczniki, wiele bezpłatnych map i kuponów na napoje przy wejściu, przyjazna atmosfera, personel bardzo pomocny! ZDECYDOWANIE WRÓCĘ!!! :)”
“Idealny pod każdym względem.”
“Wspaniała lokalizacja w samym sercu miasta. Najlepszy dostęp do barów ruin, miejsc, spa itp Pokój był duży i cichy. Świetny pobyt, na pewno wrócę.”
“To było świetne miejsce, łatwe do znalezienia i blisko głównych atrakcji. Było bezpiecznie. Bardzo towarzyska atmosfera, zatrzymałbym się tu ponownie. Świetna wartość”
Rusz się i zarezerwuj tutaj!

Get the App. QRGet the App.
Get the App. QR  Get the App.
Scroll to Top