Najlepsze bary w Budapeszcie – Twoje ulubione bary w Budapeszcie

Language Specific Image

1_269

Budapeszt jest podzielony na dwie części przez Dunaj, który przepływa przez miasto. Po obu stronach rzeki, obszary Budy i Pesztu szczycą się szeroką gamą barów, lokali z muzyką na żywo i klubów, w których można spędzić niezapomnianą noc. Aby uzyskać lepszy pomysł na to, gdzie wyjść w Budapeszcie, poprosiliśmy Cię, abyś opowiedział nam o swoich ulubionych barach w Budapeszcie na naszej stronie Hostelworld.com na Facebooku. Oto lista najlepszych barów w Budapeszcie.

Szimpla

Laurie Hoffinger mówi:

Szimpla – Dekoracje i atmosfera są fantastyczne!

Szimpla jest również polecana przez: Pamela Aurilia, Felipe Santiago Fernández Méndez, Anna Krawczyk, Annemiek Lauwerijssen, Maciej Jureko, Carmina Baixauli, Anne-Cécile Jadeau, Daro Valsagna, Timea Szabo, Erdmann Áron i Sietse de Vries.

Hostelworld.com mówi:

Działająca od 2001 roku Szimpla jest czymś więcej niż tylko barem. Oprócz szerokiej gamy drinków do spróbowania, będziesz miał również okazję posłuchać muzyki na żywo, obejrzeć filmy niezależne i nie tylko.

Lokalizacja: Kertész 48, Dzielnica VII.
Godziny otwarcia: Poniedziałek-Piątek 10am-2am, Sobota-Niedziela 12noon-2am.

Csiga

Erdmann Áron mówi:

najlepszym barem w Budapeszcie byłby Szimplakert, lub Csiga, w zależności od gustu 🙂

Hostelworld.com mówi:

Zarówno kawiarnia, jak i bar, Csiga to spokojne miejsce na lunch i spokojnego drinka w ciągu dnia. Sprawy nabierają ożywienia w nocy, gdy mieszany tłum pojawia się, aby cieszyć się piwami, winami i alkoholami oferowanymi w barze, słuchając muzyki granej przez DJ-ów na żywo. Regularnie odbywają się tu również sesje muzyczne na żywo i wystawy.

Lokalizacja: Vásár utca 2.
Godziny otwarcia: Codziennie, 11:00-1:00.

Klub Vittula

Kate Puniard mówi:

Klub Vittula, oczywiście. Zawsze uśmiech na powitanie.

Hostelworld.com mówi:

Jedno z najpopularniejszych miejsc w Budapeszcie na tanie piwo, alternatywny tłum, muzykę na żywo i wiele więcej. Co więcej, jest otwarty do 6 rano, więc jeśli nadal chcesz więcej, gdy wiele innych barów zamknie swoje drzwi, to jest to miejsce, do którego należy się udać.

Lokalizacja: Kertész utca 4, Dzielnica VII.

Większość

Most jest polecany przez: Viktória Szathmáry-Kellermann i Sietse de Vries.

Hostelworld.com mówi:

Most (co oznacza “teraz” w języku węgierskim) jest podzielony na trzy różne pomieszczenia: frontową salę w stylu kawiarni, główny bar i salę używaną specjalnie do występów na żywo. Szeroki wybór piw w rozsądnych cenach dostępny jest przy barze, nad którym znajdują się duże panele z menu drinków. To modne miejsce jest często pełne ludzi siedzących i rozmawiających przy drinkach.

Lokalizacja: Zichy Jeno utca 17.

Morrison’s

Morrison’s jest polecany przez: Alexander Myskin, Erdmann Áron, Daro Valsagna i Marcos Cipoletti.

Hostelworld.com mówi:

W Budapeszcie znajdują się dwa puby Morrison’s Music Pub, oba oferujące szeroki wybór rozrywek. Morrison’s Opera i Morrison’s 2 oferują 5 parkietów tanecznych, piłkarzyki, muzykę na żywo, koktajle i wiele więcej. Regularnie organizowane są tu także wieczory tematyczne, w tym wtorkowe wieczory karaoke “No Fear”. Bezpłatny wstęp jest oferowany w obu miejscach od 17:00 do 21:00 każdej nocy.

Lokalizacja: Révay utca 25 i Honvéd utca 40.
Godziny otwarcia: Morrison’s Opera – pon-pt 19:00-4:00, Morrison’s 2 pon-pt 17:00-4:00; obie lokalizacje zamknięte w niedziele.

Gödör

Miika Miettinen mówi:

Zdecydowanie Gödör, połączona galeria sztuki, miejsce z muzyką na żywo i bar. Otaczający go park jest miejscem numer jeden w Peszcie dla młodych ludzi, a ogromne schody prowadzące pod ziemię oferują idealne miejsce, aby cieszyć się atmosferą bez wchodzenia do środka. A czy wspomniałem, że dach baru jest przezroczysty i umieszczony pod basenem w parku? 🙂

Gödör polecany jest również przez: Maciej Jureko, Timea Szabo i Oliver Halmos-Risko.

Hostelworld.com mówi:

Gödör jest zarówno klubem, jak i przestrzenią wystawową, a także gospodarzem wielu koncertów muzycznych na żywo. Popularny wśród różnorodnej publiczności, odbywa się tu wiele różnych wydarzeń, szczególnie w okresie letnim, kiedy można tu również zobaczyć pokazy filmowe i wiele innych.

Lokalizacja: V. Erzsébet tér.

Melypont

Melypont jest polecany przez: Zoltan Varga.

Hostelworld.com mówi:

Ten bar w piwnicy oferuje dobry wybór drinków w przyjaznej, wyluzowanej atmosferze. Wewnątrz znajdziesz szereg oldschoolowych przedmiotów, w tym stare zegary i dywany, nadając temu miejscu kiczowaty wygląd.

Lokalizacja: Magyar utca 23.

Szóda

Szóda jest polecana przez: Timea Szabo.

Hostelworld.com mówi:

Butelki po napojach wyściełają okno i nadają nazwę tej kawiarni. W barze dostępny jest szeroki wybór napojów, a wnętrze jest otynkowane sztuką manga i innymi zabawnymi akcentami.

Lokalizacja: Wesselényi utca 18.

Szilvuplé

Szilvuplé jest polecane przez: Timea Szabo.

Hostelworld.com mówi:

To duże miejsce przyciąga tłumy dzięki wieloaspektowemu podejściu do nocnego wyjścia i przyjaznej atmosferze. Zarówno bar, jak i kawiarnia, oferują szeroki wybór napojów, w tym niedrogie koktajle. DJ-e na żywo zapewniają ścieżkę dźwiękową składającą się głównie z utworów rockowych i indie, a także odbywają się liczne wieczory tematyczne.

Lokalizacja: Ó utca 33.

Beckett’s Irish Pub

Claudia Kayser mówi:

Sprawdź Beckett’s Irish Pub. Declan lub Monica przyniosą ci wspaniały kufel.

Beckett’s jest polecany przez: Lukas Marchant.

Hostelworld.com mówi:

Beckett’s, reklamujący się jako “jedyny autentyczny irlandzki bar w Budapeszcie”, serwuje szeroką gamę piw beczkowych i butelkowych, a także ogromny wybór alkoholi, win i nie tylko. W barze regularnie odbywają się występy muzyczne na żywo, a studenckie wieczory imprezowe są również wielkim hitem wśród klientów.

Lokalizacja: Plaza Cristo de Burgos.
Godziny otwarcia: Dni powszednie 12:00-1:00, weekendy 12:00-2:00.

Plac Erzsébet

Casper Crompvoets mówi:

Żadnego baru dla mnie! Plac Erzsebet daje czadu w letni wieczór! Polecam! Przynieś własny alkohol 😉

Hostelworld.com mówi:

Plac i park Erzsébet jest jednym z najpopularniejszych miejsc spotkań w mieście. Zarówno mieszkańcy, jak i turyści przybywają do Erzsébet, aby usiąść na trawie i cieszyć się żywą atmosferą, często z piwem w ręku!

Zarezerwuj hostele w Budapeszcie |

Get the App. QRGet the App.
Get the App. QR  Get the App.
Scroll to Top