Hostel tygodnia: Khaosan World Asakusa Ryokan Hostel, Tokio

Co otrzymamy, gdy odnowimy hotel z lat 80-tych? Odpowiedzią jest elegancki hostel w klimatycznej dzielnicy Asakusa w centrum Tokio. Obszar ten był wcześniej ogromną dzielnicą czerwonych latarni, a zabytkowe teatry i bary nadal istnieją, a ponadto znajduje się kilka minut od słynnego Tokyo Skytree, świątyni Sensoji i ulicy handlowej Nakamise.
Photo 1
Tokio jest popularne wśród hosteli, więc dlaczego warto wybrać Khaosan? Cóż, mimo że jest to ryokan (tradycyjny japoński zajazd), część hostelu jest udekorowana dziwnym, ale podnoszącym na duchu motywem sci-fi-surrealistycznym! Z dawnych dobrych czasów pozostało podświetlane, przezroczyste jacuzzi, a nawet można wybrać pokoje z regulacją światła i lustrzanymi ścianami. Kinky!
Photo 2
Ten hostel jest mega towarzyski i idealny, jeśli podróżujesz sam. Znajduje się tu bar z bezpłatnym Sake w dniu przyjazdu, kuchnia, jadalnia i epicki wspólny pokój z książkami, fotelem do masażu oraz bezpłatną kawą i herbatą! Jeśli to nie wystarczyło, aby cię przekonać, uber przyjazny personel jest znany z tego, że “tworzy” doświadczenie hostelu z oceną 9.0 od naszych zadowolonych klientów. Oto, co mieli do powiedzenia:
“Wspaniałe doświadczenie. Wszystko poszło niesamowicie gładko, było bardzo łatwe do zrozumienia i wszyscy byli bardzo mili! Ponadto ciśnienie/temperatura wody w prysznicach jest niesamowita”
“Naprawdę świetnie się bawiłem w tym hostelu!!! Przyjechałem na wycieczkę sam i wyszedłem z kilkoma wspaniałymi nowymi przyjaciółmi i historiami! 🙂 Nie mogę się doczekać ponownego przyjazdu tutaj! Wszyscy byli bardzo przyjaźni i pomocni!”
“Najlepszy hostel, w jakim się zatrzymałem, taki czysty, personel był bardzo pomocny i tak blisko wszystkiego, czego można chcieć w Asakusa! Szczerze polecam każdemu, kto wybiera się do Tokio.”
Photo 3
Photo 4
Do wyboru są mieszane pokoje wieloosobowe, pokoje prywatne typu superior z łazienkami lub duże pokoje typu “Deluxe Party Maisonette”! Zarezerwuj tutaj

Get the App. QRGet the App.
Get the App. QR  Get the App.
Scroll to Top