zwycięzcy Hoscar 2016 ogłoszeni: nagrody dla najlepszych hosteli na całym świecie

Słyszałeś o Oscarach… ale czy słyszałeś o Hoscars?! Hoscary 2016 zostały ogłoszone: Uznaliśmy crème de la crème hosteli na całym świecie, korzystając z 1 miliona opinii klientów.
Hostele przeszły rewolucję w ostatnich latach, dziś znajdują się w czołówce przystępnych cenowo miejsc noclegowych. Dawno minęły czasy ciasnych i obskurnych akademików. Dzisiejsze hostele mogą pochwalić się prywatnymi pokojami, a także stylowymi wnętrzami, nowoczesnymi i dziwacznymi pokojami wieloosobowymi, łazienkami, basenami, tarasami na dachu i wieloma innymi atrakcjami.
Kategorie są podzielone na wielkość obiektu, kontynent, kraj i miasto, a także szereg nagród specjalnych, w tym najbardziej ekologiczne, najbardziej ulepszone i najlepsze dla rezerwacji grupowych. Ponieważ w 2015 roku otwarto o 10% więcej hosteli niż w roku ubiegłym, konkurencja wśród obiektów walczących o pierwsze miejsce była jeszcze większa. Zapraszamy do zapoznania się z pełną listą zwycięzców Hoscar, a poniżej przedstawiamy wybrane z nich.

Najlepszy hostel w Anglii

Wombats City Hostel London, który został otwarty w 2014 roku, wywarł ogromne wrażenie na podróżujących do Londynu i zebrał nagrody HOSCAR zarówno dla najpopularniejszego hostelu w Londynie, jak i najlepszego hostelu w Anglii. Wombats znany jest z nowoczesnego designu, żywej atmosfery i wyjątkowych obszarów społecznych.
Hoscars 2016: best hostel in England

Najlepszy mały hostel na świecie i najlepszy w Europie

W tym roku uwielbianemu hostelowi koncepcyjnemu Soul Kitchen w Sankt Petersburgu udało się to, co Leo miał w końcu osiągnąć podczas tegorocznych Oscarów i zdobył nagrodę w kategorii “na całym świecie” dla najlepszego małego hostelu na świecie. Soul Kitchen to hostel nowej generacji, wyposażony w luksusowe prywatne pokoje z łazienkami, niestandardowe łóżka piętrowe i super elegancki wystrój. Hostel otrzymał również nagrody dla najlepszego hostelu w Europie i najlepszego hostelu w Rosji.
Hoscars 2016: best hostel in Russia

Najlepszy średni hostel na świecie

Lizbona po raz kolejny udowodniła, że jest idealnym miejscem dla wspaniałych hosteli, zajmując sześć z dziesięciu czołowych miejsc w kategorii “Najlepszy średni hostel”. Czwarte miejsce z rzędu zajął Home Lisbon, dom z dala od domu dla podróżnych, którzy mogą cieszyć się nocnymi domowymi obiadami gotowanymi przez matkę właściciela, wygodnym salonem i wystrojem, który przywodzi na myśl dom mamy.
Hoscars 2016: best hostel in Portugal

Najlepszy duży hostel

Che Lagarto Hostel Foz Iguaçu w Brazylii przeszedł drogę od względnej anonimowości – podobnie jak nominowana do Oscara Brie Larson w kategorii Najlepsza Aktorka – do zdobycia upragnionego tytułu Najlepszego Dużego Hostelu. Jest to również pierwszy hostel spoza Europy, który zdobył tę nagrodę w historii hosteli. Od czasu otwarcia w 2014 roku hostel eksplodował na scenie, wywierając trwałe wrażenie na swoich gościach.
Hoscars 2016: best hostel in Brazil
W kategorii “Najlepszy duży hostel” nastąpiło całkowite przetasowanie z czterema nowymi uczestnikami. Meander Taipei, który oferuje codzienną wycieczkę rowerową, zajął drugie miejsce; Tattva Design Hostel w Porto, który szczyci się pięknym tarasem na dachu, zajął trzecie miejsce, a Space Inn Taipei, który dzięki futurystycznemu projektowi naśladuje kapsułę kosmiczną, zajął szóste miejsce.
Hoscars 2016: best hostel in Taiwan

Najlepszy bardzo duży hostel

Na pierwszym miejscu w kategorii Najlepszy Hostel Extra Large po raz kolejny znalazł się PLUS Berlin , który zachwyca basenem, sauną i ogrodem, w którym klienci mogą sączyć zimne piwo, ciesząc się ciepłym letnim wieczorem w stolicy Niemiec.
Hoscars 2016: best hostel in Germany

Najlepszy hostel w Afryce

B.I.G w Capetown w RPA zdobył tytuł najlepszego hostelu w Afryce. Ten piękny butikowy hostel został przekształcony w wyjątkowe i zachęcające miejsce, które prezentuje wiele unikalnych cech Kapsztadu.
Hoscars 2016: best hostels in South Africa

Najlepszy hostel w Azji

Hostel w Tajlandii otrzymał nagrodę dla najlepszego hostelu w Azji. Green Tiger Vegetarian House szczyci się niesamowitymi widokami na Sro Phum Road, które goście mogą podziwiać podczas relaksu na usianym latarniami tarasie.
Hoscars 2016: best hostel in Thailand

Najlepszy hostel w Ameryce Północnej

Mama’s Home ma formę dziwacznego hostelu z hamakami na zewnętrznym patio, gdzie goście mogą zrelaksować się po ciężkim dniu przygód.
Hoscars 2016: best hostel in Mexico

Najlepszy hostel w Oceanii

Adventure Queenstown Hostel zapewnia swoim gościom rozrywkę dzięki pięciu nocnym zajęciom, które łączą podróżujących samotnie i grupy.
Hoscars 2016: best hostel in New Zealand

Najlepszy hostel w Ameryce Łacińskiej

Nagroda dla najlepszego hostelu w Ameryce Łacińskiej trafiła do Barra Beach Club Oceanfront Hostel w Brazylii, który oferuje gościom wspaniałe widoki na ocean i duże, przewiewne balkony.
best hostel in Brazil

Nagroda za wkład specjalny

Mad Monkey zdobył nagrodę HOSCAR za szczególny wkład w lokalną społeczność, jedną z najbardziej prestiżowych nagród. Hostel jest największym hostelem w Phnom Penh w Kambodży. Część kosztu każdego łóżka pomaga finansować edukację i budować studnie wodne dla ubogiej ludności wiejskiej w Kambodży.
Hoscars 2016: best hostel in Cambodia

Get the App. QRGet the App.
Get the App. QR  Get the App.
Scroll to Top